Emirates uvádí na trh nové vybavení business třídy. Cestující dostanou luxusní oblečení

Fabian-Joy Airbus A380
Foto: Unsplash

Letecká společnost se sídlem v Dubaji oznámila nové sady oblečení do letadla, pantofle a masky na oči pro dálkové lety.


Společnost Emirates ve středu oznámila vylepšení pro kabiny své business třídy v rámci celé flotily. Po zkušebním období na linkách do New Yorku a Bostonu budou od 1. února všichni cestující v business třídě dostávat nové vybavení za letu v podobě tzv. loungewearu, pantoflí a masek na oči.

Pohoda na baru

Letecká společnost představuje loungewear jako oblečení, které lze využít nejen ke spánku během letu, ale také k lenošení u palubního baru. Je důležité poznamenat, že letecká společnost chce klást důraz na to, že se jedná o oblečení, a nikoliv o pyžamo. Společnost Emirates upozorňuje na rozdíl mezi těmito dvěma pojmy, přičemž loungewear je oděv, který je vhodné nosit na veřejnosti, oproti pyžamu, které by na veřejnosti vypadalo přinejmenším zvláštně.

Cestující na letech trvajících devět a více hodin obdrží kompletní vybavení: oblečení, pantofle a masky na oči. Při letech trvajících dvě a půl hodiny nebo déle, ale méně než devět hodin, obdrží cestující pouze pantofle a masky na oči.

Připravovaná nová sedadla v business třídě

Tato novinka přichází v době, kdy letecká společnost investuje do nové generace kabin a nabídky služeb. Letecká společnost je v plném proudu s rozsáhlým projektem modernizace stávajících letadel a přidává do nich nové povrchové úpravy, které lépe odpovídají nové image značky. V kabinách business i první třídy došlo k vylepšení stravování, jako jsou lépe sestavené vinné lístky a rozšíření jídelních lístků o kvalitnější suroviny.

To vše v době, kdy se očekává, že letecká společnost letos uvede na trh novou business třídu. Stávající flotila letadel Boeing 777-300 společnosti Emirates zahájí letos v létě renovační program. V rámci renovace bude v letadlech zaveden nový produkt byznys třídy se sedadly v konfiguraci 1-2-1. Během renovace těchto letadel přidá letecká společnost také kabinu prémiové ekonomické třídy.

Nové Airbusy A350

Letos společnost Emirates rovněž převezme první letadlo Airbus A350. Letecká společnost má objednáno 65 letadel A350-900, přičemž první z nich by mělo být dodáno později v roce 2024. Všechna tato letadla by měla být dodána do roku 2028.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.