Formule E: DS Automobiles bude v Sao Paulu útočit na další body

Formule v Sao Paulu
Foto: DS Automobiles

V sobotu 16. března přivítá brazilské město Sao Paulo světový šampionát ABB FIA Formula E podruhé od jeho vzniku. Sambadrome o délce 2,95 km se skládá z dlouhých rovinek a ostrých zatáček, představuje kulisu pro závod, který bude jistě plný akcí.


Tým DS PENSKE (aktuálně druhý v šampionátu týmů) se po vydařeném začátku sezony chystá vrátit na trať, na které loni Stoffel Vandoorne vybojoval velkolepou pole position. Belgický šampion z roku 2022 je odhodlanější než kdykoli předtím a je připraven přivézt pro francouzsko-americký tým co nejvíce bodů. 

Francouz Jean-Eric Vergne, šampion z let 2018 a 2019, povzbuzený pole position a skvělým druhým místem před několika týdny v Diriyah v Saúdské Arábii, má také velkou motivaci usilovat o další pódium. Jedno je jisté: know-how celého týmu, stejně jako výkon vozu DS E-TENSE FE23, budou klíčovými esy v rukávu týmu při čtvrtém klání 10. sezóny. 

Sao Paulo E-Prix odstartuje 16. března v 18:00 SEČ. 

Eugenio Franzetti, ředitel společnosti DS Performance: 

"Sao Paulo je začátkem velmi nabité části 10. sezóny. Během posledních šesti týdnů tým tvrdě pracoval na softwaru našeho vozu DS E-TENSE FE23, což by se mělo projevit na zlepšení výkonnosti. Přestože naše sezóna začala dobře, jsme si stále velmi dobře vědomi toho, že musíme dohnat náskok některých našich soupeřů. V loňském roce jsme v Sao Paulu získali pole position a předvedli jsme také dobrou úroveň celkové výkonnosti. Takže posíleni těmito předchozími zkušenostmi a dosavadní prací, stejně jako talentem týmu a jezdců, se do tohoto aktuálního dobrodružství pouštíme plni sebevědomí!" 

Klíčové výsledky od zapojení společnosti DS Automobiles do Formule E: 

  • 108 závodů
  • 4 vítězné tituly
  • 16 vítězství
  • 48 pódiových umístění
  • 23 pole position

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.