Pokud jste nazí, může mít i obyčejné skákání do vln úplně jinou atmosféru. A nemusí prý zůstat jen u skákání

Foto: Pixabay

V Evropě už je jenom pár míst, kde si můžete užít naprostou svobodu. Jedním z nich je poněkud dekadentní pláž La Tejita na jihu ostrova Tenerife. Nahota tu totiž dostává úplně jiný rozměr.


Pláž La Tejita na jihu ostrova Tenerife je jedna z oblíbených pláží nejenom mezi místními obyvateli, ale také mezi turisty, kteří sem přijíždějí z celé Evropy. Dekadentní pláž jim totiž poskytne nejen nádherný obrázek celé Evropy v rouše Evině, ale především pocit naprosto osvobozující atmosféry. V dnešní době jde o komoditu, která se vyvažuje zlatem. Své o tom ví i naše kolegyně Martina, která se na Tenerife rozhodla strávit celou zimu.

Tenerife je naprosto úžasný ostrov, ale na jihu to je asi nejkrásnější. Například pláž La Tejita vás doslova pohltí“, popisuje atmosféru na poněkud specifické pláži Martina. A v čem je pláž La Tejita specifická? „Mě na pláži zaujali především místní obyvatelé. Opravdu si umí užívat života a názorně to ukazují. Už několikrát jsem je tu viděla nejenom nahé, ale i oddávající se třeba tanci před svým partnerem“, přibližuje atmosféru na pláži Martina.

Podle ní totiž i běžné plážové sportovní aktivity, nebo třeba obyčejné skákání do vln, může mít úplně jinou atmosféru, pokud jste nazí. „Na pláži jsou navíc takové malé hradbičky z kamení, které dopřávají soukromí, ať už tam člověk dělá cokoliv. A představte si opravdu cokoliv“, usmívá se tajemně Martina.

Pokud si ale nepřejete být nazí, nebuďte a užívejte si pláž, která je nabitá osvobozující atmosférou a rozhodně není přeplněná. Nejspíš ještě dost lidí nenašlo odvahu se naprosto uvolnit, takže to berte jako výzvu a nechte se unášet naprostou svobodou. Můžete se kochat třeba jenom šuměním moře, brouzdat se v typickém černém písku, nebo si vyjít na vyhaslou sopku La Montana Roja, která se tyčí do výšky 198 metrů. Je přímo na pláži, takže ji rozhodně nemůžete minout. Z vrcholku se nabízí neskutečně krásný výhled na východ i západ slunce. Navíc, kdo rád sleduje letadla při odletu a příletu, má tady jedinečnou možnost. Pláž se totiž nachází jen kousek od jižního letiště Aeropuerto de Tenerife Sur, kam přilétá většina letadel se zahraničními turisty.

Pokud se tedy rozhodnete vyrazit na Tenerife, rozhodně nevynechejte pláž La Tejita, která vás potěší jak svým specifickým kouzlem, tak i svobodným přístupem místních lidí k životu. Místní se totiž drží pravidla „Lidé se prostě chtějí bavit!“. Tak se přijeďte bavit i vy, La Tejita čeká i na Vás.

Chtěli byste pláž s takto uvolněnou atmosférou navšítvit? Napište nám do diskuze.

Zdroj: Martina Hudcová; CarTrax; Wikimedia Commons

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.