Wizz Air zahajuje lety z letiště v Cardiffu. Letenky jsou za „pusinku“

Foto: Wizz Air

Wizz Air, nejrychleji rostoucí letecká společnost v Evropě, spustila svoji novou základnu na letišti Cardiff. Nabídne spojení do devíti nových destinací po celé Evropě i mimo ni


Nová základna na letišti v Cardiffu je čtvrtou základnou Wizz Air ve Spojeném království. Velšští zákazníci Wizz Air budou moci poprvé využít výjimečně nízké ceny na přímých letech do slunečných destinací z letiště Cardiff. Letecká společnost bude provozovat linky do Alicante, Faro, Heraklion, Palma de Mallorca, Larnaca, Lanzarote a Tenerife, přičemž lety na Korfu plánuje společnost zahájit v červnu, do Sharm El Sheikhu potom v listopadu.

Letiště představuje první podnik Wizz Air do Walesu, přičemž nová základna představuje významnou investici na letišti Cardiff a místním regionu vytvořením více než 40 přímých pracovních míst a více než 250 nepřímých pracovních míst, což podporuje odvětví jako letectví, doprava, pohostinství, a cestovní ruch. Spojení Walesu s devíti oblíbenými prázdninovými destinacemi poskytne podporu místní ekonomice zvýšením roční kapacity letiště v Cardiffu o více než 330 000 míst, což místním cestujícím poskytne ještě dostupnější a vzrušující možnosti cestování na dosah ruky.

Letecká společnost byla také nedávno ohlášena jako nový hlavní sponzor Cardiffského půlmaratonu, přičemž první Wizz Air Cardiffský půlmaraton se uskuteční v neděli 2. října 2022. Sponzorství staví na úspěšných partnerstvích Wizz Air s běžeckými akcemi po celé Evropě ve městech, jako je např. jako Budapešť, Skopje a Bukurešť a demonstruje svůj silný závazek vůči Cardiffu, stejně jako podporu inkluzivní sportovní turistiky a aktivního životního stylu.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.