Recenze hotelu: Crowne Plaza Copenhagen Towers

Foto: Martin Filipi

Pokud plánujete strávit v Kodani prodloužený víkend je výběr hotelu, a hlavně jeho lokace opravdu zásadní. My jsme byli ubytování v hotelu Crowne Plaza Copenhagen Towers a to z několika důvodů.


Kde se ubytovat v Kodani

V Kodani je několik čtvrtí, kde se můžete dobře ubytovat, ale velmi záleží na tom, co chcete v Kodani vidět a jakou dobu v ní chcete strávit. Pokud chcete například vyzkoušet dánský noční život, měli byste se ubytovat v oblasti Vesterbro. Nám se pro naše účely – prodloužený víkend v Kodani – odsvědčila oblast Ørestad South, jižně od dálnice Øresund. 

Lokace hotelu

Asi nejlepší na tomto hotelu je jeho poloha. Nachází se totiž pouhých pár desítek kroků od vlakové stanice Ørestad kde jezdí vlaky Öresundståg. Z této stanice se dostanete jedním směrem do centra Kodaně a druhým směrem dojedete přes letiště až do švédského města Malmö. Pokud byste nechtěli jezdit po Kodani vlakem, můžete využít i metro, které se nachází ve stejnojmenné stanici, a do centra vás doveze také – avšak za delší dobu. Veřejná doprava je v Kodani relativně drahá a je to také dobrý důvod, proč si pořídit Copenhagen Card.

Pokoje

Náš pokoj byl kategorie King Standard High Floor a nacházel se ve 20. patře hotelu. Nabídl tak opravdu skvělý výhled na město. Pokoj nabídne vše, co byste mohli potřebovat a až na nefunkční minibar bylo vše v naprostém pořádku.

Foto: Martin Filipi

Stravování

V hotelu jsme měli zajištěné pouze snídaně a dle mých informací hotel ani možnost polopenze nenabízí. Je ale možnost navštívit hotelové restaurace. My jsme však byli vždy na večeři mimo hotel, a proto se zaměřím jenom na snídani. Ta se podávala formou bufetu a byla opravdu bohatá. Na své si přišli i lidé, kteří se stravují pouze rostlinnými výrobky. Velkým bonusem byl tzv. coffee to go. Hotel vás sám vybízí k tomu, abyste si na prohlídku Kodaně vzali kávu a dá vám k tomu i hotelový kelímek.

Služby hotelu

Je pravdou, že veškeré pozitivní zkušenosti může přebít jedna negativní, a to se stalo i v tomto případě. Nejednalo se o nic dramatického, spíše se jednalo o věc, která nás zbytečně velmi zdržela. Šlo o to, že recepční neuměla/nechtěla vytisknout fakturu od našeho pobytu se slovy, že fakturu musí vystavit Booking, přes který jsme provedli rezervaci. To však není pravda a fakturu vám vždy vystaví hotel ve kterém jste ubytování, nenechte se proto odbýt. Museli jsme tedy volat do Bookingu, kde paní byla velmi překvapená z chování recepční a do hotelu poslala informaci o tom, že fakturu musí vystavit oni. Najednou to šlo a faktura nám byla vytištěna. Na druhou stranu si dokážu představit, že pokud by na recepci byl někdo jiný, stát se to vůbec nemuselo.

Závěr

I když jsme skončili náš pobyt v hotelu Crowne Plaza Copenhagen Towers negativní zkušeností, celkový dojem byl pozitivní. A to hlavně díky lokaci, která byla naprosto skvělá.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.