Recenze hotelu Radisson Collection Hotel Tallinn

Foto: Martin Filipi

Plánujete navštívit hlavní město Estonska Tallinn? Pokud ano, tak by se vám recenze tohoto hotelu mohla hodit. Byli jsme ubytováni v hotelu Radisson Collection Hotel. Mělo to svoje důvody.


Kde se ubytovat v Tallinnu

V Tallinnu je několik čtvrtí, ve kterých se můžete dobře ubytovat, ale velmi záleží na tom, co chcete v Tallinnu vidět. Pokud například cestujete do Tallinnu poprvé, doporučuji vybrat hotel v oblasti tzv. Old Town, což je přímé centrum Tallinnu. Díky této poloze budete moci navštívit většinu památek a atrakcí, aniž byste museli platit za veřejnou dopravu.  Pokud však nechcete být přímo v historickém centru, můžete vyzkoušet, stejně jako my, hotel Radisson Collection.

Lokace

I když se nedá říct, že by byl hotel přímo v centru, je od něj pouhé cca 3 minuty volné chůze. Nachází se totiž jenom pár desítek kroků od náměstí Vabaduse väljak, neboli Náměstí svobody. Díky poloze hotelu budete mít tedy v blízkosti jak centrum, tak veřejnou dopravu. V blízkosti najdete i velké parkoviště společnosti Bolt, kde si můžete zapůjčit auto a Estonsko si projet

Pokoje

Náš pokoj byl kategorie Collection Superior a nacházel se ve 21. patře. Nabídl tak opravdu skvělý výhled na město. Pokoj nabídne skutečně vše, co byste mohli potřebovat. Od kávovaru přes Apple TV až po obrovskou vanu v koupelně.

Stravování

V hotelu jsme měli zajištěné pouze snídaně, a to z toho důvodu, že rádi navštěvujeme několik našich oblíbených restaurací, a proto jsme se rozhodli večeřet mimo hotel. V hotelu však restaurace pochopitelně jsou a alespoň jednou se vyplatí navštívit restauraci Mekk. Co se týká snídaně, tak zde byly dvě možnosti. První byla klasická bufetová snídaně. Zde vás čekají pokrmy typu uzený losos, čerstvé pečivo nebo několik druhů fresh džusů, které vám obsluha ráda připraví. Pokud byste ale chtěli zážitek posunout ještě na vyšší úroveň, můžete si dát klidně prosseco. Pokud byste si z bufetové nabídky nevybrali (což je málo pravděpodobně) máte možnost si vybrat jídlo z denního menu, které se každý den mění. My jsme si z menu dávali francouzský toust a pošírované vejce s avokádem a jídla byla připravena opravdu skvěle.

Služby hotelu

Služby jsou v tomto hotelu skutečně na vysoké úrovni a každý člen personálu se snaží, abyste si pobyt maximálně užili. Tak například vám každý večer na pokoj přinese pokojová služba levandulový sprej, abyste si ho mohli nastříkat na polštář a lépe se vám spalo. Určitě také vyzkoušejte hotelové spa, kde naleznete velký bazén s krásným výhledem na město a také saunu a páru. Vše je pro hotelové hosty v ceně.

Závěr

V Tallinnu jsme byli již 5x a tento hotel je zatím ten nejlepší, ve kterém jsme byli. Velmi k tomu pomohl personál, který je vám nápomocný po celou dobu vašeho pobytu a opravdu vám se vším pomůže. Určitě se proto nebojte zeptat na věci, které vás zajímají.

Byli jste někdy v Tallinnu? Co se vám ve městě líbilo nejvíce? Napište nám do diskuze. A jestli se vám náš článek líbil, sdílejte ho, prosíme, dál. Děkujeme.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.