Zažili jsme burgerovou parádu a nebe v puse. Nejlepší byl asijský burger

Burger
Foto: Daniel Kadlec

Prázdniny končí, ale tipů na víkendový výlet je stále ještě spousta. Co si vyrazit třeba na Burger Street Festival a ochutnat burgery, za kterými byste jinak museli přes celou republiku? My vyrazili do Plzně a zkusili asijskou i mexickou variantu.


Kdo má rád burgery a nespokojí se jenom s průměrnou houskou a kouskem mletého masa politého kečupem, Měl by vyrazit na Burger Street Festival, který se koná až do půlky října téměř po celé republice. My jsme s „naším“ Peugeotem 3008 GT vyrazili do Plzně, ale v dalších týdnech můžete vyrazit například do Liberce, Pardubic, Olomouce, nebo třeba Českých Budějovic. Termíny najdete na stránkách festivalu.

Otestujte nový Peugeot 408

Foto: Daniel KadlecVstup na festival je všude zdarma a všude vás, kromě zajímavého programu, hudby a soutěží, čeká také možnost vyzkoušet si nový model Peugeot 408. Vybrat lze jak elektrifikovanou verzi, tak i variantu se spalovacím motorem. Testování bude probíhat vždy od pátku do neděle v době od 10 do 18 hodin (v neděli do 17 h). Zájemci o zkušební jízdu si mohou zarezervovat termín na internetových stránkách PeugeotEmotionDay.

My jsme model Peugeot 408 Gt s hybridním pohonem testovali dva měsíce a byli jsme z něj nadšeni. Navštívili jsme spoustu zajímavých míst po celém Česku a všude jsme s autem vzbudili menší, či větší rozruch. Naše zkušenosti a postřehy s Peugeotem 408 GT jsme zrekapitulovali během našeho výletu do Terezína.

Zkuste asijský burger

Foto: Daniel KadlecA na co se mohou na Burger Street Festivalu těšit milovníci burgerů? Samozřejmě, že na klasické varianty tohoto nejoblíbenějšího fastfoodu, ale také na jeho exotické varianty. Třeba s teriyaki lososem, nebo s pečeným bůčkem a korejskou mrkví. Mimochodem, právě tahle varianta nás zaujala asi nejvíce. Kdo bude mít chuť, může burgerové hodování zakončit sladkou tečkou. Třeba v podobě španělských churros, nebo oblíbených makronek.

Zakladatel "mekáče" má české kořeny

Mimochodem, věděli jste, že rodiče zakladatele nejznámější sítě fastfoodového občerstvení pocházeli z malé vesničky nedaleko Rokycan? Nejsou to podle nás sice ty nejlepší burgery na světě, nicméně „díru do světa“ s nimi Raymond Albert Kroc, udělal. Vy ale tentokrát zapomeňte na fastfoodové varianty a jeďte si vychutnat ty nejlepší burgery z celé republiky na Burger Street festival. Stojí to za to.

Máte rádi burgery? A jaký nejvíce? Napište nám do diskuze. A jestli se vám náš článek líbil, sdílejte ho, prosíme, dál. Děkujeme.

Zažili jsme burgerovou parádu a nebe v puse. Nejlepší byl asijský burger

Daniel Kadlec

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.