Zkoušeli jsme najít netradiční vánoční dárek pro muže do tisícovky. Alkohol jsme vynechali

Foto: Pixabay

Podle počasí to zatím nevypadá, ale Vánoce jsou skutečně za dveřmi. Dárky budou letos možná trochu skromnější, ale o to mohou být zajímavější. My jsme se soustředili na dárky pro muže v ceně do tisíce korun. Je jich docela dost.


Co koupit tátovi, dědovi, kolegovi v práci, nebo svému partnerovi, aby to nestálo více než tisíc korun, nebyla to láhev alkoholu, a přesto to byl dárek, který zaujme a udělá opravdu radost? Sedli jsme k internetu a překvapivě našli docela dost zajímavých tipů. Začneme třeba dárkem, který by mohl potěšit milovníky letních grilovaček.

Kampotský pepř s mlýnkem z jasanového dřeva

Do tisíce korun se bez koruny vejdete při nákupu 100% Kampotského pepře v sadě s kvalitním černým jasanovým mlýnkem. Jde o velice kvalitní pepř, který dodá skvělou chuť každému grilovanému masu. Sada obsahuje jak mlýnek s mlecím mechanismem CeraCut, tak i 20 gramů pepře. Mlýnek lze navíc vybrat buď v přírodní barvě, anebo v černé s unikátní dřevěnou patinou. U mužů, kteří rádi grilují, s tímhle dárkem určitě nešlápnete vedle.

Olympic slaví 60 let

Zní to neuvěřitelně, ala kapela Olympic bude slavit šedesátku. Jestli máte ve svém okolí někoho, kdo má rád „Slzy tvý mámy“, nebo „Jasnou zprávu“, neváhejte. Koncert na oslavu tohoto jubilea se uskuteční 24.6. 2023 v amfiteátru Loket, takže koncert lze spojit i s návštěvou středověkého hradu.

Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Co takhle dárek, který potěší muže hračičku a zároveň pomůže uspořit v domácnosti nějaké ty náklady na energie? Zkuste pod stromeček nadělit tzv. chytrou zásuvku i s měřením spotřeby. Za cenu tisíc korun pořídíte chytrou zásuvku, která je ovládaná přes Wifi, funguje samostatně a je kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a Tuya. Navíc umožňuje měření spotřeby energie. Ovládání je možné i přes aplikaci pro Android nebo iOS.

Ergonomická počítačová myš

Jestliže ten, koho chcete obdarovat, tráví většinu svého pracovního času u počítače, možná by se mu hodila ergonomická počítačová myš, která zabrání problémům s karpálním tunelem. Vertikální počítačové myši se prodávají za ceny již od cca 500,- korun, nicméně budete-li investovat zmíněnou tisícovku, můžete mít už opravdu velmi kvalitní výrobek. Pozor ale dejte při výběru myši pro leváky, tam je výběr trochu menší, ale vyberete i tak.

Vinylová LP deska

Jestliže je váš blízký milovníkem hudby a má doma klasický gramofon, máte možná vyhráno. Dnešní generace sice nedá dopustit na YouTube, nebo Spotify, ale „starší školu“ dárkem v podobě vinylové desky rozhodně potěšíte. Vinyly se totiž opět vrací do módy. Při výběru ale pozor. Někdy uděláte větší „terno“ nákupem desky v bazaru, než když koupíte současnou produkci. Ale to už necháme na vás, výběr je ohromný.

Máte nějaký tip na vánoční dárek pro muže, který bude alespoň trochu originální a nebude dražší než tisíc korun? Napište nám do diskuze.

Zdroj: Veronika Malá (vlastní zjištění autora)

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.