Chcete hodně levnou letenku? Tak to si musíte umět sbalit malé zavazadlo. Jde to i na týdenní výlet

Zavazadlo_Letiště
Foto: Pixabay

Internet je plný pevných letenek, ale velmi často se jedná o letenky bez odbaveného zavazadla. Kdo si však umí sbalit příruční zavazadlo tak, aby do něj nacpal věci třeba na týden, může si cestovat jako král. A za pár korun.


Levné letenky jsou opět zde. Aktuálně lze například koupit u jedné nízkonákladové společnosti letenku do Říma v dubnovém termínu za necelých 460 korun. Za tu cenu neodjedete autem z Prahy ani do Českého Krumlova. Má to ale jeden háček. Levné letenky jsou téměř vždy prodávány bez odbaveného zavazadlo. Kdo si s sebou přibalí kufr, ten poletí už třeba za 2 tisíce. Kdo ale umí sbalit pár věci do malého příručního zavazadla, může si po Evropě cestovat opravdu levně. Jak si takové zavazadlo sbalit?

Plánujete týdenní dovolenou po Evropě a chcete se vyhnout přeplněnému zavazadlu? Žádný problém! S několika jednoduchými triky můžete ušetřit místo i čas a zároveň zůstat stylově oblečeni. Zde máte několik tipů, proč sbalit méně věcí může být klíčem k bezstarostnému cestování.

Minimalismus v praxi

Při balení si položte otázku, "Co skutečně potřebuji?" Místo hromady oblečení, zvolte několik klíčových kusů, které lze snadno kombinovat. Minimalistický přístup nejen ušetří místo, ale usnadní i každodenní rozhodování o tom, co si vzít.

Praktické oblečení

Investujte do oblečení vyrobeného z rychleschnoucích materiálů. Takové kusy lze snadněji vyprat a rychleji schnou, což znamená, že můžete nosit méně kusů, aniž byste ztratili na čistotě a pohodlí.

Pohodlí před kvantitou

Místo pěti triček si vezměte tři, ale ta opravdu pohodlná a univerzální. Sáhněte po kvalitních materiálech a zajistěte si trička, která vám poskytnou komfort po celý den. Mohou být snadno vrstvena a kombinována.

Skládací doplňky

Ušetřete místo skladnými a skládacími doplňky. Skládací deštník, taška na nákupy nebo láhev na vodu jsou výbornými společníky pro každého, kdo si chce udržet lehké zavazadlo.

Digitální dokumenty

Místo fyzických dokladů si digitalizujte všechny důležité dokumenty. Pas, letenky a rezervace v telefonu ušetří nejen místo, ale i starosti v případě ztráty nebo odcizení. 

Pamatujte, že účelem je nejen ušetřit místo, ale také vytvořit pohodlný a efektivní balíček, který vám umožní plně si užít cestování. Minimalismus v balení znamená maximální svobodu a pohodu na cestách. Takže vezměte jen to nejnutnější a vydejte se na nezapomenutelný týden plný dobrodružství po Evropě.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.