Darujte k Vánocům zážitky. Ty z jižních Čech nadchnou nápadem, lákají na chutě i adrenalin a splní dětské sny

traktor

Vánoce se blíží. A tak vyvstává i doplňující otázka, čím své blízké potěšit a jaký vybrat dárek pod stromeček. Přemýšlení letos může usnadnit nabídka zážitků z jižních Čech, která čítá možnosti pro celou rodinu, adrenalin, setkání se zvířaty a mnoho dalšího.


Každoroční bádání, co komu dát k Vánocům, může zbytečně končit u dárků z nouze. Letos by to ale bylo zbytečné dvojnásob. Jihočeská centrála cestovního ruchu si totiž společně s turistickými oblastmi připravila bohatý seznam zážitků, ze kterých si vybere každý a druhého zaručeně potěší.

Čokoláda, lístky do divadla i let v balónu

Tak například kdo by se nechtěl proletět v balónu nad safari? Nebo už jste ochutnali čokoládu přímo v Muzeu čokolády? Někdo zase může snít o tom, že se alespoň na jeden den stane ošetřovatelem v zoo. Lístky do divadla mohou být pro někoho tou pravou motivací, aby příští rok vyrazil za kulturou.

Kurzy i relax

Je toho však daleko více, a to napříč celými jižními Čechami. Stejně tak jsou i jednotlivé zážitky pestré a z různých soudků. V kompletní nabídce zážitků v regionu lze nalézt zajímavé možnosti pro rodinu i partu přátel, atrakce se zvířátky, kulturní i adrenalinové zážitky, různé kurzy, relax, netradiční ubytování či prožitky v oblasti gastronomie. Speciální kategorií jsou nabídky zvlášť pro ženy i pro muže.

Jižní Čechy plné originálních zážitků

Hlavní myšlenkou je ukázat, že v jižních Čechách je spousta tradičních i méně obvyklých zážitků, které si mohou návštěvníci vyzkoušet na vlastní kůži. Nabídka znamená také vhodnou inspiraci pro dárky pod stromeček,“ popsala Alena Šimková z Jihočeské centrály cestovního ruchu. Některé ze zážitků jsou originální a jinde je téměř nemáte možnost sehnat. „Věříme, že si vybere opravdu každý. I proto nabídka čítá přes 110 položek napříč různými odvětvími a zajímavými místy v jižních Čechách,“ přidala Alena Šimková.

Cesta k získání zážitku pro sebe nebo pro své blízké je velmi jednoduchá. Z webové stránky se po rozkliknutí výběru dostanete přímo na web, kde zážitek objednáte, zpravidla ihned uhradíte a vyřídíte další podrobnosti. V některých případech je čas na pořízení zážitků omezený, a tak by zájemci neměli dlouho váhat.

Jak dárky pod stromečkem druhé potěšily, o tom se s námi také můžete podělit.Máte nějaký jiný zajímavý tip na vánoční dárek? Napište nám do diskuze.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.