Žena obešla kontrolu na letišti a odletěla bez letenky

Foto: Unsplash

Tento týden došlo k poněkud bizarnímu incidentu, když cestující bez skutečné letenky obešla na letišti v Nashvillu kontrolu TSA a nastoupila do letadla společnosti American Airlines do Los Angeles


Tato osoba prošla běžnou kontrolou cestujících jako každý jiný člověk a pak se jí nějakým způsobem podařilo nastoupit do letadla společnosti American Airlines do Los Angeles.

Chyba letecké společnosti

Někdo tak musel opravdu zaspat, zejména u American Airlines, protože dostat se přes nástupní bránu a sednout si do letadla je bez platné letenky krajně nepravděpodobné. Nemluvě o tom, že let měl vůbec volná místa. Zvláštní také je, že posádce seděl počet cestujících. Někdo z letecké společnosti tak musel něco velmi zanedbat. Nicméně je důležité zmínit, že to jsou právě letecké společnosti, které jsou v konečném důsledku odpovědné za to, aby na palubu svých letadel nevpustily cestující bez letenky.

Výsledek?

FBI v současné době vyšetřuje ženu, které se podařilo proklouznout kolem přepážky TSA pro kontrolu totožnosti, prošla běžnou kontrolou a poté se nějakým způsobem dostala přes pracovníka u nástupní brány a usadila se v letadle.

V průběhu její cesty z Nashvillu do Los Angeles si buď letiště, nebo letecká společnost musely všimnout svého „prohřešku“ a incident vyšetřovat. Po příletu na letiště v Los Angeles se s letadlem setkali agenti FBI a dotyčnou cestující nakrátko zadrželi. Toto vyšetřování stále probíhá a zatím nebylo vzneseno žádné obvinění.

Celá tato anabáze pravděpodobně vyžadovala slušnou dávku plánování a prozkoumání bezpečnostních postupů. Cestující si musela vymyslet nějaké výmluvy pro případ, že by ji někdo zastavil nebo se vyptával, zejména u nástupní brány.

Nešlo však o žádnou zmatenou starou paní, která omylem skončila ve špatném letadle. Buď je tato osoba notorický černý pasažér, nebo měla nějaký jiný důvod, proč to udělala. Možná se FBI podaří zjistit víc a určit její motivaci, která za tím vším stála.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.