Kousek za hranicemi jsme zažili nefalšované nákupní orgie se slevami až 80 procent

Foto: Daniel Kadlec

Na tohle v Česku jen tak nenarazíte. Slevy v desítkách procent, u některých značek dokonce až 80 procent. Kabelky, kosmetika, džíny, bundy, svetry, boty, obleky. Prostě nákupní ráj. A to vše jen necelých 200 km od Brna.


Pokud máte rádi nakupování, určitě jste již slyšeli o Parndorf Outlet. Jedná se podle nás o jedno z nejlepších nákupních míst v Evropě, které se nachází pouhých 30 minut od Vídně. 

V Parndorfu najdete značkové zboží těch nejznámějších značek, jako je například Armani, Burberry, Versace, Gucci, Moncler, Dolce & Gabbana, Prada a mnoho dalších. Takže taková pražská Pařížská ulice. Jenže za úplně jiné ceny. Najdete zde však i klasičtější značky, které znáte třeba z českých obchodních center. Zboží z těchto obchodů se prodává za velmi výhodné ceny. U některých položek můžete ušetřit až 80 % z běžné maloobchodní ceny. Například obchod Karl Lagerfeld nabízel v době naší návštěvy 80% slevu na vybraný sortiment + dodatečných 10 % slevu při nákupu dvou kusů. Na druhou stranu, některé značky, typicky třeba Gucci, mají zlevněnou jenom přibližně čtvrtinu sortimentu a zbytek prodávají za klasické ceny. 

Kromě nakupování nabízí Parndorf Outlet návštěvníkům i další aktivity, které jsou primárně zaměřené na děti. Nemusíte se tedy bát, že by se během vašeho nakupování nudily. Je zde například dětské hřiště a kino. Pokud byste se chtěli vydat mimo areál, doporučujeme navštívit nedaleké Neziderské jezero (jedná se o cca 20minutovou jízdu autem). Bude ale pochopitelně záležet na počasí. My jsme měli smůlu, protože nám skoro celý den pršelo. 

Do outletu se snadno dostanete autem, autobusem, nebo také vlakem. Pokud jedete autem, jeďte po dálnici A4 směrem na Budapešť a sjeďte výjezdem na Parndorf. U nákupního centra je k dispozici dostatek parkovacích míst. K dispozici jsou také nabíječky pro elektromobily. Pokud jedete veřejnou dopravou, můžete se do Parndorf Outlet dopravit autobusem z vídeňského hlavního autobusového nádraží, nebo vlakem na nádraží Parndorf, které je od nákupního centra vzdáleno jen několik minut chůze. 

Nejlepší doba, kdy outlet navštívit, je od pondělí do čtvrtka. Je to z toho důvodu, že se v něm v pracovní dny nachází menší počet návštěvníků a nemusíte tak čekat, než se dostanete do některých oblíbených obchodů. Některé obchody ale mají přes týden jiné otevírací doby, je proto dobré se informovat předem. Myslete také na to, že outlet je opravdu velký a pokud budete chtít projít většinu obchodů, zabere vám to několik hodin. My jsme navštívili jenom pár obchodů, dali si jídlo a stejně jsme na místě strávili přes tři hodiny. 

Pokud máte pejska, a chcete s ním absolvovat výlet do outletu, můžete. Parndorf Outlet se dá považovat za nákupní destinaci vhodnou pro psy. Svého mazlíčka si můžete vzít s sebou, pokud tedy bude na vodítku. Pro psy jsou zde také vyhrazeny prostory, kde mohou odpočívat a pít vodu. Pamatujte však na to, že dovnitř žádného z obchodů pes nesmí. 

Parndorfský outlet by měl určitě navštívit každý, kdo rád nakupuje značkové zboží a chce skutečně významně ušetřit. Určitě znáte některá další obchodní centra, která si říkají „outlety“, ale nabízejí slevy maximálně 30 %. To se tady většinou nestane a můžete se tak klidně těšit na slevy ve i výši 50 % a víc.   

Znáte tento outlet a nakupujete tam, popřípadě doporučujete navštívit jiný? Napište nám do diskuze.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.