Manažeři z Prahy to podcenili a opili se v Brně v baru, který údajně neexistuje. Do hotelu sotva došli

Foto: Daniel Kadlec

Opít se v baru, který údajně vůbec neexistuje, může být zážitek na celý život. Své o tom vědí dva manažeři z Prahy, kteří se vydali do Brna na tzv. „výjezdní zasedání“. Jen tak na něj však asi nezapomenou.


Jsou to naši kamarádi, a tak je nebudeme jmenovat. Vlastní spolu malou firmu a jednou za čas vyrazí na tzv. „výjezdní zasedání“, kde u piva, nebo sklenky vína proberou věci, na které není při běžném firemním provozu čas. Tentokrát vyrazili do Brna. Jakkoliv fandí hokejové Spartě, chtěli se podívat na zápas brněnské Komety, která bude letos ráda, když se vůbec dostane do playoff. Ze zápasu ale nakonec nic nebylo. Kluci se totiž zastavili v baru, který neexistuje. Tedy vlastně v Baru, který neexistuje.

Do hotelu jsme sotva došli, ale stálo to za to. Jo, a ten bar existuje, ne že ne. Výpis z platební karty to jednoznačně dokázal...
Návštěvník Baru, který neexistuje

Brno, druhé největší město v České republice, je známé pro svou živou a rozmanitou noční scénu. Pokud hledáte dobré pití, hudbu, taneční parkety a spoustu zábavy, pak je Brno ideální volbou. A jedním z nejpopulárnějších míst, které byste měli navštívit, jsou bary. To věděli i naši „manažeři“, a tak se rozhodli, že udělají takové malé brněnské „Tour de bar“.

Brno je totiž plné barů, které nabízejí širokou škálu nápojů a atmosféru pro každého. Tady jsou některé z nich:

Super Panda Circus

Tento stylový bar se nachází v centru města na Šilingrově náměstí a nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Můžete si tu vychutnat klasické koktejly nebo zkusit něco nového z mnoha originálních receptů. Super Panda Circus má skvělou atmosféru, která vás opravdu vtáhne. Jenže není to jediný bar, takže po prvním drinku se vyplatí vyrazit dál.

Charlie's Hat

Tento stylový a elegantní bar je ideální pro ty, kteří hledají trochu sofistikovanosti. Bar vznikl již v roce 1995 a jde tak o jeden z nejstarších barů v moravské metropoli. Charlie's Hat nabízí vynikající výběr koktejlů a vybraných vín, stejně jako nevšední atmosféru. Pokud tedy hledáte něco více než jen obyčejný bar, Charlie's Hat je skvělou volbou. I tady si naši kamarádi dali drink a vyrazili do finální destinace. Do Baru, který neexistuje.

Bar, který neexistuje

Tento bar, s poněkud tajemným názvem, se nachází v centru města na Dvořákově ulici. Jakmile vstoupíte, dojde vám, že to je bar, jak má být. „Jakmile jsme vešli, bylo nám jasné, že mise „Kometa“ je vážně ohrožena“, směje se jeden z manažerů a měl pravdu. Úvodní drink s názvem „Zlodějská opera“ sice nebyl podle nich nic, co by si chtěli zopakovat, jenže skvělá obsluha rozpačitý dojem z drinku ihned napravila. „Mám rád gin a hořké alkoholické nápoje, navíc miluji yuzu, takže jsem myslel, že tenhle drink bude pro mě super. Nebyl, bylo to takové holčičí pití. Jenže pak přišel barman a začaly se dít věci“, popisuje atmosféru v baru.

Barman totiž přesně zjistil, co mají oba pánové rádi a nabídl jim degustaci různých ginů a whisky. „Absolvoval jsem podobnou degustaci ve skotském Edinburghu, ale tohle bylo mnohem lepší“, popisuje jeden ze dvou kamarádů. Podle něj tak na stole přistálo v průběhu večera celkem 12 různých ginů a whisky a bylo jasné, že lístky na zápas Komety propadnou. „Úplně mě dostal gin Jinzu. Voní po japonské sakuře a navíc je smíchán s tradičním japonským saké. Překvapivá kombinace, ale zatím jeden z nejlepších ginů, co jsem pil. Přitom cenově nijak přepálený“, doplňuje druhý kolega, podle kterého se ale pětiminutová cesta zpět do hotelu protáhla asi na 45 minut.

Inu, kdo chce zakalit v Brně, musí být připraven na vše. I na bar (Bar), který neexistuje.

Zapařili jste někdy v Brně? Máte tipy na nějaké skvělé podniky? Napište nám do diskuze.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.