Společnost Hawaiian zavádí na vybraných letech vysokorychlostní internet Starlink

Foto: Unsplash

Rychlost nového internetu společnosti Hawaiian na palubě letadla umožňuje streamování, hraní her a další činnosti, které si často užíváme doma.


Díky pokročilé internetové technologii Starlink bude připojení na letu společnosti Hawaiian Airlines mezi pevninskou částí USA a Havajskými ostrovy stejně snadné jako používání domácího internetu.

Internet na palubě

Společnost Hawaiian se stala prvním velkým dopravcem na světě, který nasadil vysokorychlostní širokopásmový internet Starlink s nízkou latencí. Služba Wi-Fi, kterou dopravce zavádí ve vybraných letadlech A321neo v průběhu následujících měsíců, je bezplatná a dostupná v okamžiku, kdy hosté vstoupí na palubu letadla. A to všechno bez zdlouhavých registračních stránek a nepřehledných platebních portálů.

"Spojením této nejlepší technologie ve své třídě s naší autentickou havajskou pohostinností nabízíme našim hostům zážitek z cestování, který nemá obdoby u žádné jiné letecké společnosti létající na Havajské ostrovy a z nich," uvedl Chris Liebertz, ze společnosti Hawaiian Airlines. "Během testů zaměstnanci streamovali pořady a filmy, hráli videohry, stahovali a nahrávali velké soubory, pracovali v reálném čase a procházeli sociální sítě," dodal Liebertz.

Zavedení služby

Společnost Hawaiian spolupracuje se společností Starlink na zavedení této technologie ve své flotile dálkových letadel. Dopravce očekává, že do jara nainstaluje a aktivuje antény na všech svých 18 letadlech A321neo, do konce roku pak na letadlech A330 a později i na svém novém vlajkovém letadle Boeing 787-9.

Pro zaměstnance, jako je Liebertz, který má k projektu blízko již od doby před jeho oznámením v dubnu 2022, bylo jeho spuštění významnou událostí.

"Dnešní den je obrovským milníkem nejen pro můj tým, ale i pro obě společnosti. Spolupráce s týmem Starlinku byla neuvěřitelnou cestou k tomu, aby naše letadla A321neo byla vybavena touto výjimečnou službou," vysvětlil Liebertz. "Těším se na svůj další let, abych se mohl připojit k našim hostům a vyzkoušet si, jak tato technologie změní letectví."

Hawaiian airlines

Jedná se o americkou leteckou společnost se sídlem v Honolulu, která provozuje nejvíce letů na Havaj.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.