Společnost airBaltic přidá do zimního letového řádu 3 nové trasy

Foto: Unsplash

Společnost airBaltic oznámila, že v zimě zavede do své sítě tři nové linky: Koncem října budou spuštěny linky Riga-Madeira a Vilnius-Oslo, v prosinci pak Tallinn-Kittila.


airBaltic 

Tento dopravce začne poprvé létat na letiště Madeira od 28. října, přičemž tři lety týdně zahájí ze své základny na mezinárodním letišti v Rize. O den později zahájí letecká společnost dvakrát týdně spojení z mezinárodního letiště Vilnius na letiště Oslo Torp, které se nachází jen něco málo přes 100 km od Osla. 21. prosince pak airBaltic zahájí novou linku mezi letištěm v Tallinnu a mezinárodním letištěm v Kittilä, na které bude létat až dvakrát týdně.

Společnost airBaltic je již přítomna na letišti Oslo Torp, odkud provozuje sezónní linku na ostrov Gran Canaria a začátkem dubna zahájí také provoz nového spojení s Kodaní. Letecká společnost již také létá do Kittilä na dvou sezónních linkách z Rigy a Tampere, ale na Madeiru bude létat poprvé. Letenky na nadcházející linky jsou již v prodeji prostřednictvím oficiálních internetových stránek letecké společnosti, přičemž k dispozici jsou tarify v ekonomické a business třídě.

Lety budou provozovány mladou flotilou Airbusů A220-300 společnosti airBaltic, která pojme až 148 cestujících. Podle údajů společnosti ch-aviation má letecká společnost nyní ve své flotile 47 letadel A220, jejichž průměrné stáří je méně než čtyři roky.

Lety navíc

Společnost airBaltic také v průběhu roku 2024 zvýší počet letů v celé své síti, aby uspokojila rostoucí poptávku po svých službách. Letecká společnost přidá frekvence do Rigy ze své základny i do Prahy, Stockholmu, Tampere a dalších zatím nepotvrzených destinací. Ze svého uzlu v Tallinnu bude létat častěji do Amsterdamu, Kodaně a na ostrov Gran Canaria, stejně jako bude provozovat další lety mezi Vilniusem a Amsterdamem, Berlínem, Paříží a dalšími městy.

Martin Gauss, prezident a generální ředitel společnosti airBaltic, potvrdil, že v roce 2024 bude letecká společnost provozovat rekordní počet linek. Potvrdil také, že i v příští zimě bude létat na několika sezónních linkách, včetně linek Riga-Lublaň, Riga-Baku, Tallinn-Malta, Vilnius-Lisabon a Vilnius-Hamburk. Letecká společnost nyní provozuje více než 130 linek ze svých čtyř základen v Rize, Tallinnu, Tampere a Vilniusu a ze sezónní základny na ostrově Gran Canaria.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.