Snadné tankování při cestování po Evropě. Ze škodovek přímo z auta

platba-platebni-karta-tankovani
Foto: ŠKODA Auto

Škoda Auto rozšiřuje paletu digitálních služeb o "Pay to Fuel". Po natankování mohou řidiči provést platbu kreditní/debetní kartou na displeji infotainmentu vozu. Tato služba je v současné době dostupná v šesti evropských zemích.


Díky nové službě Pay to Fuel je nyní placení u čerpacích stanic pro řidiče Škoda pohodlnější a rychlejší: Ušetří čas tím, že platbu provedou přímo z informačního a zábavního systému vozu. Čerpací stanice podporující službu Pay to Fuel jsou uvedeny v navigaci ve voze. Po příjezdu na vybranou stanici jí vůz automaticky rozpozná. Řidič otevře aplikaci na displeji vozidla, potvrdí čerpací stanici a zvolí číslo stojanu, u kterého zastavil. Po natankování zákazník na displeji infotainmentu potvrdí načerpané množství paliva a systém provede platbu předem přidanou debetní nebo kreditní kartou. Akceptovány jsou všechny běžné platební karty. Řidič obdrží oznámení o transakci do aplikace MyŠkoda a potvrzení o úspěšné platbě se ukáže i na displeji ve voze. Poté může zákazník odjet.

Pro vozy Škoda se spalovacím motorem a infotainment systémy Amundsen nebo Columbus

Služba vyžaduje aktivní účet Škoda Connect s aktivovanou funkcí Vzdálený přístup prostřednictvím aplikace MyŠkoda v chytrém telefonu řidiče. V aplikaci uživatel jednou zadá a ověří svou platební kartu, která je pak tímto připravena k opakovanému použití. Předpokladem pro dostupnost služby Pay to Fuel je, že vozidlo má aktuální infotainment Amundsen nebo Columbus, který je dodáván s dotykovou obrazovkou o velikosti 9,2 palce nebo větší. Pay to Fuel je k dispozici pro všechny modelové řady vozů Škoda se spalovacím motorem dostupné na evropských trzích. Služba je poskytována ve spolupráci se společnostmi Mastercard, Parkopedia a fintech společností s názvem ryd.

Různé země, různé sítě, jedna aplikace

Služba Pay to Fuel je v současné době dostupná v Belgii, Dánsku, Lucembursku, Německu, Rakousku a Švýcarsku. Brzy budou následovat Portugalsko a Španělsko, plánuje se uvedení na český trh.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.