Víte, co je thajská masáž s „hepý endíng“? Ano, často je v tom i erotika

Foto: Pixabay

Thajská masáž je pojem, který v mnoha lidech evokuje erotické potěšení. V seriózním salónu tomu tak sice není, ale výjimky potvrzují pravidlo. Je proto důležité vědět, co od takové masáže očekávat.


Thajsko je mezi turisty z České republiky velmi oblíbenou destinací. Letenky do Bangkoku se dají koupit za cenu kolem 15 tisíc korun (i když aktuálně ceny oscilují spíše kolem částky 20 tisíc korun), ubytování je tam levné, stejně tak jako exotické ovoce, krevety nebo třeba alkoholické drinky. A levné tam jsou i thajské masáže, které si však velká část turistů mužského pohlaví plete s erotickými službami. Jak tedy vypadá pravá thajská masáž a jak si ji nesplést s tou erotickou, případně naopak? Měli byste to vědět ještě před tím, než vejdete do masérského salónu.

Masáž probíhala vcelku normálně, ale v jednu chvíli se ruce masérky dostaly do míst, kde se setkávají nohy s tělem. Masérka se jenom usmála a šeptem vyslovila zásadní otázku: „hepýýý endíííng“ ?
Martin P.; Praha

Pravá thajská masáž je v podstatě součástí thajského kulturního bohatství. Je známa po celém světě a spočívá především v metodě práce s tělem, která spojuje prvky jógy a akupresury. Je to kombinace tlakové masáže a pasivního protahování, kdy masérka vytahuje a uvolňuje jednotlivé končetiny klienta. V žádném případě se pravá thajská masáž nevěnuje intimním partiím klienta, ani nevede k erotickému uvolnění. Přesto si většina turistů v Thajsku myslí pravý opak.

Jeli jsme s manželkou lodí po řece Chao Phraya, což je pro baťůžkáře poměrně oblíbený způsob, jak rychle poznat Bangkok. Je to taková místní MHD“, začíná popisovat Martin P. z Prahy, který se vrátil ze své první cesty do Thajska, svůj zážitek s masáží. „Na jedné zastávce jsme uviděli sochu ležícího Budhy, a protože jsme mysleli, že jsme již u chrámového komplexu Wat Po, vystoupili jsme“, pokračuje Martin. Ve Wat Po sice nebyli, ale přesto se rozhodli si okolí místa prohlédnout.

Prošli několik ulic, tržnic s ovocem, dali si skvělé nudle pad thai a vyrazili zpět na stanoviště lodí, aby pokračovali v okružní plavbě. V tu chvíli si všimli poměrně nenápadného masérského salónu s nápisem „Full service massage“ a vešli dovnitř v domnění, že si nechají namasírovat unavené nohy a záda. „Ujaly se nás dvě masérky, každá si řekla o 100 bahtů, položily nás na matrace vedle sebe a natáhly mezi námi látkový závěs. Od manželky mě tak odděloval jenom kus nějaké látky“, popisuje Martin a pokračuje v popisu toho, jak masáž pokračovala: „Když jsem ležel na břiše, zdálo se mi, že je masérka až moc brutální. Jenom to ve mně křupalo. I manželka přes závěs hlásila, že je masáž možná až moc razantní. Asi po 15 minutách jsem se měl otočit na záda a najednou to přišlo. Masérka mi sáhla do hygienických trenýrek, do kterých jsem se měl před masáží obléknout, a zašeptala: „hepý endíng“?“

Jak vám už asi došlo, Martin rozhodně nezavítal do salónu, kde nabízejí skutečné thajské masáže, ale do podniku, kde se nabízely erotické masáže. Proto ten nápis „Full service massage“, což ve volném překladu může znamenat něco ve smyslu „kompletní masáže všeho druhu“. „Krve by se ve mně nedořezal, manželka za látkovým závěsem a masérka má svoji ruku v mém rozkroku“, směje se při vyprávění Martin. Samozřejmě, že odmítl, alespoň to tvrdí, a s namasírovanými zády odešli s manželkou zpátky na loď.

Při objednávání masáže v Thajsku si proto vždy ujasněte, jakou masáž chcete. To, že je na dveřích napsáno „Thai massage“ nemusí nutně znamenat, že jde o pravou thajskou masáž, ale není to ani naopak. Podobný nápis tak nemusí vždy znamenat, že vám bude nabídnut zmíněný „hepý endíng“. Nechcete-li udělat chybu, zeptejte se jakéhokoliv řidiče tuk-tuku, poradí vám naprosto dokonale.

Byli jste v Thajsku na masáži? Napište nám do diskuze.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cestyavylety.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.