Aer Lingus bude létat na nový terminál na letišti JFK v New Yorku

Foto: unsplash

Společnost Aer Lingus se v roce 2026 přestěhuje na nový terminál 6 letiště JFK v hodnotě 4,2 miliardy dolarů, který nabídne charakteristický salonek a lepší vybavení pro cestující.


 JFK Millennium Partners (JMP), společnost vybraná úřadem New York & New Jersey pro výstavbu a provoz nového prvotřídního Terminálu 6 mezinárodního letiště Johna F. Kennedyho v hodnotě 4,2 miliardy dolarů, a Aer Lingus oznámily, že irská letecká společnost bude nově přistávat na Terminálu 6 na letišti JFK a bude první kdo zahájí provoz hned první den otevření Terminálu pro cestující na začátku roku 2026.

Kromě toho letecká společnost otevře v Terminálu 6 pro své cestující nový salónek, který poskytne moderní prostor a větší kapacitou míst k sezení a zajistí tak zákazníkům Aer Lingus větší pohodlí a prostor.

Cestující na prvním místě

Všichni zákazníci se mohou těšit na moderní butikový design terminálu s krátkými docházkovými vzdálenostmi k branám a od nich, umělecká díla a obrovské nákupní možnosti. Nový odbavovací prostor letecké společnosti umožní bezproblémové odbavení s možností samoobslužného odevzdání zavazadel pro větší pohodlí. Zákazníci společnosti Aer Lingus mohou využívat bezproblémové spojení v rámci stejného terminálu s přestupním partnerem JetBlue.

Letecká společnost v současné době provozuje dvakrát denně nonstop linku z terminálu 7 letiště JFK do Dublinu a denně do irského Shannonu a také denní linku do anglického Manchesteru s využitím letadel Airbus A330 a A321LR. V terminálu 7 letiště JFK je v současné době k dispozici také speciální salónek společnosti Aer Lingus pro prémiové cestující.  Díky zařízením pro předběžné odbavení v USA v Dublinu a Shannonu mohou cestující letecké společnosti využívající lety Dublin-JFK a Shannon-JFK projít americkou imigrační a celní kontrolou před nástupem na let na letiště JFK, což usnadňuje odchod z letiště po příletu.

"Se společností Aer Lingus jsme úzce spolupracovali od jejího přestěhování na terminál 7 letiště JFK v dubnu 2023 a jsme nadšeni, že v tomto partnerství můžeme pokračovat i na novém terminálu T6 a přivítat její cestující hned první den provozu na začátku roku 2026," řekl Steve Thody, generální ředitel společnosti JFK Millennium Partners.

 

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.