Redaktorka vyrazila na nudistické pláže v okolí Prahy. Někde je to však prý jen pro otrlé

Foto: Pixabay

Jaké to je, vyrazit jako samotná žena na nudistickou pláž, vyzkoušela na těch nejznámějších nudaplážích v Praze a jejím okolí naše redaktorka Veronika. A nestačila se divit.


V Praze a jejím okolí se nachází několik nudistických pláží. A protože o nudaplážích koluje mnoho fám a mýtů, rozhodli jsme se, že se na nějakou z nich vypravíme, abychom zjistili, jak to tam ve skutečnosti chodí. Jenže vyvstal problém. Kdo z redakce se odváží sundat plavky před desítkami, možná stovkami, dalších naturistů? Nikdo se k tomu neměl, až naše nejmladší kolegyně Veronika povídá“ „Já klidně půjdu. Ale sama, bez vás“. A tak jsme původní téma na článek ještě trochu rozšířili a požádali Veroniku, aby zjistila, jak se na nudapláži bude cítit jako samotná žena. Bude jí někdo obtěžovat? Pozve ji někdo na drink nebo snad na rande? Uvidíme.

Ještě jsem si ani nelehla, a už se mě nějaký chlapík ptal, jestli nepotřebuji namazat záda. Stejná nabídka přišla během dvou hodin ještě 3x
Veronika Malá, spoluautorka textu

Jedna z nejstarších nudistických pláží v Praze se nachází v Hostivaři u Hostivařské přehrady. Podle informací na internetu jde zároveň o jednu z nejkrásnějších pláží v Praze a okolí. Nudistická část je od té běžné oddělena lesíkem a pláž skutečně působí velmi příjemným dojmem. „Ulehla jsem na deku kolem 14 hodiny a kromě jednoho chlapíka, který si nenápadně lehl tak, aby měl na mě co nejlepší výhled, jsem nezaregistrovala sebemenší náznaky nějakého nevhodného chování. Kolem 15,30 hod. jsem tedy vyrazila na další známou nudapláž. Na Lhotu u Brandýsa nad Labem. A tam to tedy byla jiná „káva“, napíná nás Veronika.

Sotva totiž Veronika ulehla na písek u jezera Lhota, už u ní byl nudista s nabídkou kvalitního rozetření opalovacího krému. „To mě sice trochu zaskočilo, ale s kamennou tváří jsem odmítla. Jenže během další hodiny se podobné nabídky opakovaly 3x“, popisuje svoji zkušenost Veronika. Jeden naturista pozval Veroniku na víno a dva další se pokusili o nějakou nezávaznou konverzaci. Moc klidu si tedy za ty necelé dvě hodiny neužila. Kromě toho, že to bylo poněkud hektické a vyrušující, se však Veronika s nějakým vyloženě obtěžujícím chováním nesetkala. „Ano, bylo tam hodně sólo mužů, z nichž někteří si mě prohlíželi asi více, než mi bylo příjemné, ale rozhodně bych to nepovažovala za obtěžující chování“, popsala Veronika situaci na Lhotě. Podle Veroniky je však nutné, aby si především samotná žena opravdu dobře rozmyslela, jestli na takovou pláž vyrazit, resp. zda jí zvýšená pozornost ze strany mužů bude příjemná či nikoliv.

Jaké máte zkušenosti s nudistickými plážemi vy? Napište nám do diskuze.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.