Marek z Prahy si v Bangkoku zašel na „sprostou“ masáž. „Nejdražší a největší úlet v životě“, říká

Thajská dívka - ilustrační foto
Foto: Pixabay

Bangkok je město, které se bez přehánění dá nazvat „městem plným překvapení“. Někoho uchvátí památky, jiného pouliční stánky s jídlem, no a někdo se těší na masáže. Na ty „speciální“ samozřejmě.


Co si budeme nalhávat. Když se řekne Thajsko, mnohým, především mužům, se vybaví destinace spojená s erotikou. Souvisí to především s obdobím vietnamské války, během které začali ve velké míře Thajsko navštěvovat američtí vojáci. S nástupem turismu se v Thajsku rozrostly různé „masážní“ salóny jako houby po dešti. Prostituce je v Thajsku sice oficiálně zakázána, ale je velmi tolerovaná. 

Dobře mi tak, všude se o tom píše a já naletím jak pitomec
Marek; turista z Prahy 

Mnoho žen v Thajsku navíc žije v chudých podmínkách a nemá tak mnoho příležitostí ke vzdělání, nebo k pracovnímu uplatnění. Prostituce se proto pro ně může stát jediným způsobem, jak si vydělat nějaké peníze. Své o tom ví i Marek, který nám v reakci na náš článek o podvodech v Thajsku napsal email se svým příběhem: „Vystoupil jsem z loďky, která jezdí jako MHD po Chao Praya u „Ležícího Budhy“ a procházel pasáží  s různými obchůdky a masážními salóny“, píše Marek a pokračuje: „Do jednoho jsem nakonec vešel, holky nabízely masáž zad za 100 bahtů, tak proč ne. Jenže tak nějak samovolně se masáž zvrhla a ze zad nebylo nic“ psal Marek. Jenže z relativně příjemného zážitku se nakonec vyklubala pěkně nebezpečná situace. 

Oblékl jsem se a ptal se jí „how much“. Prý 5 tisíc bahtů. Tak jsem říkal, že se zbláznila a dával jí tisíc. Někam zavolala nahoru, přišli tři malí Thajci, ale vůbec to nevypadalo, že si se mnou chtějí povídat o počasí v Praze. Stálo mě to nakonec 200 dolarů a myslím, že jsem mohl být rád. Největší úlet života, asi“, uzavírá Marek. 

Na podobné zážitky je potřeba si dát v Thajsku, ale nejen tam, velký pozor. Různé nabídky taxikářů, nebo řidičů populárních tuk-tuků, je dobré nechat raději bez povšimnutí. Stejně jako kdekoliv jinde, je i v Thajsku prostituce mnohdy napojena na různé další kriminální aktivity. Nejčastěji jde o různé formy okradení neznalých turistů, ale občas hrozí třeba i fyzická újma. To ostatně ve svém mailu napsal i Marek: „Jednoznačně jsem cítil, že když jim nedám peníze, dostanu pěknou nakládačku. A to za 200 dolarů rozhodně nestálo. Zaplatil jsem a upaloval pryč.“ 

Máte nějakou podobnou zkušenost, jako Marek z článku? Napište nám do diskuze.

Kam na dovolenou? Jak si zařídit víza? Kde najít levné ubytování? Jak si koupit levné letenky? Jak zaplatit dálniční mýto? To vše a ještě mnohem více zjistíte na našem webu Cesty a výlety

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.testyojetin.cz 

www.cartrax.cz

 


CestyAvylety.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@cartrax.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Provozovatelem webu www.cestyavylety.cz je CarTrax, s.r.o., IČO: 10827226 se sídlem Praha 1, Rybná 716/24. Obsah internetových stránek www.cestyavylety.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2022 Cestyavylety.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.